çocuk montu
çocuk montu
çocuk montu
Toptan Mont satış sitemizde Toptan satış yapılmaktadır. Yarım asırdır kumaş tasarımcılığı ve okul kıyafetlerinde İstanbul'un merkezinde Eminönü Yeşildirek'te hizmet veren firmamız 2013 -2014 sezonuna yönelik * ucuz Toptan Mont - ve Toptan Çocuk Montu imalat ve satışına devam etmektedir. . İster genel merkezimizden, isterseniz internet üzerinden toptan mont ve toptan çocuk montu siparişlerinizi verebilir; Montların üzerine istediğiniz şekilde (firma - kurum gibi ) logo - işleme v.s aksesuar olarak talep edebilirsiniz en uygun fiyata daha çok ürün alabilirsiniz . toptan mont imalatımız Türkiye şartları düşünülerek kumaşından dikimine kadar kendi öz sermayemiz ve işçilerimiz tarafından hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Hiç bir şekilde ithal malzeme ve işçilik kullanılmamaktadır. www. Toptanmont.com olarak Edirne'den Hakkari'ye kadar toptan mont ve çocuk montu gönderimini sağlamaktayız. Bizi seçtiğiniz için Teşekkürler
  

Kimse Yok mu Derneği Kocaeli şubesi, kış mevsimi dolayısıyla '500 çocuk üşümesin' sloganıyla ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilere giysi ve -çocuk montu - yardımında bulunuyor

İstanbul Marmara Üniversitesi Güneşin Çocukları Kulübü tarafından depremzede çocuklara giyim yardımı yapıldı. 

Anadolu Konteynır Kenti'nde yapılan yardım dağıtım töreninde bir açıklamada bulunan Kulup Başkan Yardımcısı Gökhan Sırma, Türkiye'nin değişik illerinde, değişik kampanyalara katıldıklarını belirtti.

Hakkari Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından, yoksul ailelerin çocukları için bir ay önce başlatılan 'Hava soğuk ellerimi tutar mısın?' kampanyasına destek verenlerin kente gönderdiği çocuk montu giyim malzemeleri, yarıyıl tatili öncesi öğrencilere dağıtıld

Bolu'da, Anadolu İmam Hatip Lisesi'ndeki izci grubu tarafından başlatılan kampanya kapsamında kentteki Afganistanlı mültecilere giysi yardımı yapıldı.
toptan ucuz mont
Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinden Abdurrahman Özcan liderliğinde kampanya başlatan Mevlana İzci Ocağı'ndaki 10 öğrenci, okuldaki arkadaşlarından kullanmadıkları giysileri istedi,,,
çocuk montu çocuk montu çocuk montu çocuk montu

Tekirdağ’ ın Malkara Belediyesi ve Birleşmiş Markalar Derneğinin iş birliği ile “Türkiye’nin Markaları Türkiye’nin çocuklarını giydiriyor” projesi kapsamında 251 çocuğa mont ve bot hediye edild. Çocuk Montu ve Toptan çocuk montu, ucuz mont, toptan ucuz mont

 

 

 


AK Parti Dilovası İlçe  Kadın  Kolları Başkanı Nükhet Demiray, Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi şartlarda  eğitimlerini  sürdürmeleri için onlara her türlü  yardımda  bulunmaya devam edeceklerini belirten Demiray, "Kışın soğuğunda üşümemeleri için mont ve ayakkabı dağıtıyoruz. Bunun için bizlere destek veren Dilovası Belediye Başkanımıza ve  arkadaşlarımıza  teşekkür ediyoruz Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği üyeleri Kars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Belencik Köyü ilköğretim Okulu öğrencilerine giyim, kırtasiye ve okula malzeme yardımı yaptı.

Sarıkamış Bayraktepe Kayak Merkezi’nde 27 Ocak Pazar günü yapılacak "Eksi 36 Off-Road Oyunları" için İstanbul’dan gelen Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği, üyeleri, yaptıkları organizasyonla ilçeye 20 kilometre uzaklıkta bulunan Belencik köyüne giderek burada öğrencilere yarıyıl tatiline girerken çeşitli malzeme yardımında bulundu

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan 'Her Çocuğun Bir Hayali Olsun ve Hayalleri Gerçek Olsun' projesi kapsamında, ilköğretimde okuyan öğrenciler polis merkezini gezdi. 

İlkokul ve ortaokullarda eğitim gören başarılı öğrenciler, Çocuk Şube Müdürlüğü'nde misafir edildi. Araçlarla getirilen öğrenciler, görevli polisler tarafından bilgilendirildi. Çocuklar, polis araçlarına bindirilerek telsiz kullandı. Daha sonra Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda, ünlü simaların rol aldığı polis klibi izlettirildi. 
çocuk montu- toptan mont çocuk montu- toptan mont çocuk montu- toptan mont çocuk montu- toptan mont

Elif Akdeniz'in haberi:

Çevresindeki hayırseverlerin desteğiyle şimdiye kadar 350 okuldaki 15 bin çocuğu hem giydirdi hem de kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladı.

İranlı yönetmen Majid Majidi’nin ‘Cennetin Çocukları’ isimli filmini izleyen bilir yoksul bir ailenin çocukları olan Ali ve Zehra’nın hikâyesini. ABD’de gişe rekorları kıran film, ailesi fakir olan iki kardeşin, okula giderken eski pabuçlarını değiştirerek giymek zorunda kaldıklarını anlatan bir film. Anadolu’nun dört bir yanındaki köy okullarında aynı hikâyenin sadece farklı kişilerce yaşanmakta olduğunu inkâr etmek imkânsız. Ama ne güzeldir ki Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar uzanan ‘iyi kalpli eller’ var. İşte onlardan biri Arzu Tavukçuoğlu… ‘İyi kalpli eller’ adını verdiği projesi kapsamında hayırsever insanların maddi ve manevi desteğini arkasına alan Tavukçuoğlu, kötü şartlarda öğrenim gören çocuklara yardım ediyor. 6 yılı aşkın sürede kat ettiği yol şöyle: 50 il, 350 okul, 15 bin çocuk. Yardımların içeriğine gelince… Poşetle okula giden çocuklara okul çantası, kitap, kalem, defter ve atlas gibi kırtasiye malzemelerinin yanı sıra mont, hırka benzeri giyecekler. 

Şarköy İlçe Milli  Eğitim  Müdürlüğü'nün "Gündem  Eğitim  Projesi" 

devam ediyor. Proje kapsamında, Şarköy Lisesi, Gezi ve İnceleme Kulübü Öğrencileri , sosyal sorumluluk projesi  gerçekleştirdi . 

"Sen de elini uzat" adlı projeyle, okul  öğrenci , veli ve personeli kullanmadıkları  giysilerini, ayakkabılarını toplayarak, ihtiyaç sahibi olan ailelere  dağıtılmasını sağladılar. 

Şarköy Lisesi'nde toplanan malzemeler,  paketlenerek , projenin ikinci ayağı olani taşıma sistemle eğitim gören  çocukların  ağırlıkta olduğu Şehit Öğretmen Neşe Alten İlkokulu'ndaki dağıtım merkezine getirildi. 

Taşımalı sistemle eğitim gören okulda toplanan malzemeler, özel olarak hazırlanan sınıfta sınıflandırıldı. Giysiler; pantolon, kazak, mont, ayakkabı gibi mağaza düzeni içinde yerleştirildi. İhtiyaç sahibi öğrenciler mağazadan giysi beğenir gibi az kullanılmış, kimi yeni giysi ve ayakkabıları paketlenmiş şekilde aldılar. 

Ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin çocukları paketlerini yaşadıkları köylerine sevinç içinde götürdüler.

"Sarıkamış'taki Öğrenciler Üşümesin Diye" sloganıyla başlatılan kampanyada toplanan yardımlar, Sarıkamış'a gönderildi."Sarıkamış'taki Öğrenciler Üşümesin Diye" sloganıyla başlatılan yardım kampanyası tamamlandı.

Akdeniz Üniversitesi öğrencilerince

"Sarıkamış'taki Öğrenciler Üşümesin Diye" sloganıyla başlatılan  kampanyada  toplanan  yardımlar ,Sarıkamış'a gönderildi.

Akdeniz  Üniversitesi   İletişim  Fakültesi öğrencilerince 3 hafta önce

"Sarıkamış'taki Öğrenciler Üşümesin Diye" sloganıyla başlatılan  yardım   kampanyası  tamamlandı. Kampanya  kapsamında yaşları 6 ile 15 arasında değişen  çocuklara  atkı, bere, çorap, mont, ayakkabı gibi giysilerin yanı sıra kırtasiye malzemeleri de toplandı.

Toplanan  yardımlar , sponsor olan kargo şirketi tarafından alınarak Sarıkamış'a götürüldü.

Akdeniz  Üniversitesi   İletişim  Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilal Arık, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerinin 3 hafta önce başlattığı  kampanyanın  sonuçlandığını, kolilenen giysilerin Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gönderildiğini anlattı

Ovacık'ta bir şirket tarafından Hoca Ahmet Yesevi Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerine  kışlık giyecek yardımı yapıldı. 

Okuldaki dağıtıma, Ovacık Kaymakamı İsmail Özkan eşi Esin Özkan, Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Mercan HES sorumlusu Hasan Çetin ve Zorlu Enerji Grubu  uzmanlarından  Hakan Karan katıldı. 

Karan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zorlu Enerji Grubu gönüllüleri olarak, 3 yıldır işletmelerinin bulunduğu yörelerdeki köy okullarında okuyan çocuklara  sömestr  hediyesi  olarak, bot, mont, eldiven, atkı ve bereden oluşan kışlık kıyafet setleri ulaştırdıklarını söyledi. 

Bugüne kadar Tunceli, Kars, Erzurum, Erzincan ve Şırnak'ta yaklaşık 900 çocuğa  hediye ulaştırdıklarını ifade eden Karan, " Çocukların  yüzündeki  mutluluğa  şahit olmak ve küçük de olsa sevinçlerini  paylaşmak  bizim için çok değerli" dedi. 
çocuk montu- toptan mont çocuk montu- toptan mont çocuk montu- toptan mont çocuk montu- toptan mont

Suruç'ta Zeugma Leo Kulübü ismini taşıyan Lions Kulüpleri bünyesindeki genç sivil toplum kuruluşu tarafından fakir öğrencilere yönelik yardım etkinliğinde ilçede ki Eğrice ilk ve ortaokulunda eğitim gören yaklaşık 320 fakir öğrenciye ayakkabı mont yardımı yapıldı.

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada, hayır sever iş adamlarının yaptıkları bu yardımların kendilerini çok duygulandırdığını ve memnun ettiğini vurguladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Han Özdemir ayrıca yardımların dağıtılmasında destek veren Zeugma Leo Kulübü ve Lions Kulüpleri  bünyesindeki genç sivil toplum kuruluşu yetkilileri ile emeği geçenöğretmenlerle görevlilere sonsuz teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

 

Zeugma Leo Kulübü ismini taşıyan Lions Kulüpleri bünyesindeki genç sivil toplum kuruluşu yetkilileri yardımla ilgili yaptıkları açıklamada:

"Urfa- Suruç Eğrice köyündeki Eğrice İlköğretim okulu öğrencilerine yardım amaçlı bir kampanya başlattık. (21 Aralık 2012) toplanan yardım paralarıyla 322 mont, 402 çift bot ve 411 çift çorap aldık. 16 Ocak 2013 tarihinde yola cıkan kargomuz 18 Ocak 2013 tarihinde okula ulaştı. Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir'in destekleri ile de bu yardımlarımızı ilgili öğrencilere ulaştırmanın sevincini yaşadık. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dediler.

Proje kapsamında ilçe merkez, kasaba ve köylerinde tespit edilen 281 öksüz ve yetim çocuğa kaymakam tarafından mektup gönderilmişti. Mektubun sonunda ise her çocuğa Anne ya da Baban hayatta olsaydı özlemini çektiğin ve onlardan almasını istediğin şey ne olurdu? diye soruldu. Gelen mektuplar gece geç saatlere kadar tek tek okunarak bizzat Kaymakam Sonel tarafından değerlendirdi. Gelen mektuplarda yetim ve öksüzler Kaymakam Amca, Manevi Babam, Sevgili Kaymakamım, Tuncay Abi diye hitaplar kullanırken, istekler farklıydı.

Kaymakam amcalarından kimisi dizüstü bilgisayar, bisiklet, dijital fotoğraf makinesi, televizyon, gitar, genç odası, mont, eğitim bursu, büyük ayıcık, dokunmatik telefon, toka, bayramlık elbise isterken kimi yetim ve öksüzler ise keşke babam hayatta olsaydı da ona sarılabilseydim, babamla parka gidebilseydim, bir kız babasından neler istemez ki… ya da keşke annem hayatta olsaydı da beş dakika da olsa onunla beraber olsaydım, elini öpüp boynuna sarılmak isterdim gibi duygu yüklü cümleler yer aldı. 
Başakşehir Cumhuriyet İlköğretim Okulu  öğrencileri , Van'ın Çatak ilçesindeki Reşan İlköğretim Okulu'nda okuyan arkadaşlarına giyim eşyası  yardımında  bulundu. 

Başakşehir Cumhuriyet İlköğretim Okulu Okul  Aile  Birliği  Başkan   Yardımcısı  Birsen Şen, Reşan İlköğretim Okulu'nda görev yapan öğretmen Hikmet Özcan'ın mesajı üzerine  yardım   kampanyası  başlattıklarını söyledi. Şen, "Arkadaşlarımızla çalışmaya başladık. Ayakkabı firmalarına ulaştık. Bir ayakkabı firması bize 78 çift ayakkabı verdi. Sınıftaki arkadaşlarımız da kendi  imkânlarıyla  destek oldu.  Çocuklar  ve yetişkinler için de kıyafetler geldi. Çantalar, montlar, oyuncaklar hatta bebek bezleri geldi. Okul  aile  birliği odası kolilerle doldu." şeklinde konuştu. 

Toplanma aşamasından sonra malzemelerin Van’a ulaştırılmasında da  özel  bir lojistik şirketinin  yardımcı  olduğunu aktaran Şen,  yardımları  alan Hikmet Özkan’ın kendisini aradığını ve  çocukların  sevinç çığlıklarını duyunca çok duygulandıklarını söyledi. Hikmet Özkan da yapılan  yardım  için, "Bu  yardım  sayesinde  öğrencilerimizin  okula gelecek bir ayakkabısı oldu. İncecik lastik ayakkabılarla geziyorlardı. Giyecek sıkıntısı çekiyorlardı. Kolilerden çıkanları görünce  çocuklarımızın  gözlerindeki sevinç bizleri mutlu etmeye yetti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz." dedi. 

 
Birleşmiş Markalar Derneği tarafından Türkiye genelinde başlatılan "Türkiye'nin Markaları Türkiye'nin Çocuklarını Giydiriyor" projesi kapsamında Siirt ve ilçelerinde 8 bin çocuğun kışlık giyim ihtiyacı karşılandı.

Fatih İlköğretim Okulu'nda düzenlenen dağıtım törenine katılan Siirt Valisi Ahmet Aydın, il genelinde 6-18 yaş aralığında sosyal güvencesi olmayan ve yardıma muhtaç toplam 8 bin öğrenciye 1 mont ve 1 çift ayakkabı dağıtımı gerçekleştirildiğini söyledi.

Yardımların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığı ile il merkezi ve ilçelerde önceden tespiti yapılan ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldığını ifade eden Vali Aydın, projede emeği geçen tüm firmalara teşekkür etti.

Törenden sonra okul bahçesinde öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Ahmet Aydın, öğrencilerin sevinçlerine ortak oldu.
çocuk montu çocuk montu çocuk montu çocuk montu
çocuk montu çocuk montu çocuk montu çocuk montu
çocuk montu çocuk montu çocuk montu çocuk montu
  Toptan Mont satış sitemizde Toptan satış yapılmaktadır. Yarım asırdır kumaş tasarımcılığı ve okul kıyafetlerinde İstanbul'un merkezinde Eminönü Yeşildirek'te hizmet veren firmamız 2013 -2014 sezonuna yönelik Toptan Mont ve Toptan Çocuk Montu imalat ve satışına devam etmektedir. . İster genel merkezimizden, isterseniz internet üzerinden toptan mont ve toptan çocuk montu siparişlerinizi verebilir; Montların üzerine istediğiniz şekilde (firma - kurum gibi ) logo - işleme v.s aksesuar olarak talep edebilirsiniz en uygun fiyata daha çok ürün alabilirsiniz . toptan mont imalatımız Türkiye şartları düşünülerek kumaşından dikimine kadar kendi öz sermayemiz ve işçilerimiz tarafından hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Hiç bir şekilde ithal malzeme ve işçilik kullanılmamaktadır. www. Toptanmont.com olarak Edirne'den Hakkari'ye kadar toptan mont ve çocuk montu gönderimini sağlamaktayız. Bizi seçtiğiniz için Teşekkürler
toptanmont site haritası ucuz mont

Bize / Ürünlerimize nasıl ulaşırsınız ?

  1. İster Aşağıdaki Harita Üzerinden adresimize gelebilirsiniz...............................
  2. İsterseniz size gelecek ürünler ile alakalı online katalog talep edebilirsiniz.
  3. İsterseniz Numune bedelini ödemek kaydı ile ürün talep edebilirsiniz...........
  4. Telefon adres bilgilerimiz İletişim bölümündedir..................................................

 


Daha Büyük Görüntüle
çocuk montu
 
Toptan mont, çocuk montu, ucuz mont, mont toptan, mont kaban, toptan mont kaban, ucuz mont, ucuz çocuk montu, çocuk montu mağazaları, toptan kışlık mont, merter toptan mont, mont satış toptan mont fiyatları gibi kelimeler ile aratarak sitemize ulaşmaktasınız. Toptanmont.com sitemiz. Toplu siparişleriniz içim ürün üretimi yapmaktadır. Toptan çocuk montu ve Toptan kışlık ucuz mont alımlarınızı bu adresten yapabilirsiniz
Copyright (c) 2013 Katekbilisim.com Katek. Design by ALKAN