Toptan Mont ailesi olarak 1957 yılında başlayan serüvenimiz,2014 itibari ile kolleksiyonumuzu zenginleştirerek devam ediyor. Kumaş tasarımcılığı ile başlayan serüvenimiz, toptan kumaş satışı ve daha sonrasında okul kıyafetleri imalat ve satışı ile devam etmektedir. 2000 li yıllarda ağımıza mont, kaban, Çocuk montu ekleyerek siz değerli müşterilerimize ilk elden ulaştırmaktayız. Hali hazırda bize bağlı 15 Atelye ile çalışarak mont, pantolon, hırka, süeter, lacoste, kaban, gömlek imalatı yapmaktayız. Türkiye ve dünyanın bir çok noktasına ürün gönderimi yapmakta olan firmamız ALKAN GROUP ünvanı ile yoluna devam etmektedir. Ürünlerimizin tamamı yerli malzeme ve işçilik ile imal edilmektedir. Kesinlikle Çin malı imalatımız yada ithalatımız yoktur.

Ödeme toptan mont toptan mont com        

      

ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ
 
 • ©HAVALE & EFT ÖDEME©
 • ©3D SECURİTY ÖDEME©
 • Sururi mah. Katırcıoğlu Sokak Ölçer işhanı No:14- Kat 1

 • Eminönü - Yeşildirek-İstanbul

 • 0212 511 12 17

 • 0212 511 12 19

 • WhatsApp : 0534 078 18 18 

BİZE VE ÜRÜNLERİMİZE NASIL ULAŞIRSINIZ?
 • İster Aşağıdaki Harita Üzerinden adresimize gelebilirsiniz.
 • İsterseniz size gelecek ürünler ile alakalı online katalog talep edebilirsiniz.
 • İsterseniz Numune bedelini ödemek kaydı ile ürün talep edebilirsiniz.
 • Banka Hesap bilgileri sayfanın sonundadır.
YOL TARİFİ
BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

  

Örnek Resim

ToptanMont.COM

En Ucuz Toptan Mont Çocuk Montları Toptan Satış Sitemizde Her Şey Sizler İçin Düşünüldü.

Tamamiyle kendi işçiliğimiz ve göz nurumuz ile hazırladığımız 2016- 2017 Yeni sezon Çocuk Montları kolleksiyonumuz içersinde Kız çocukları için fujya , Kırmızı ve Lila renk tonları bu senede en çok tercih edilenler listesinde. Erkek Çocuk Montlarında ise füme ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Yine Siyah renk çocuk montları kız ve erkek çocuklar için vazgeçilmezlerden. Firmamızdan sipariş edeceğiniz Çocuk montları ister kendi logomuz isterseniz size özel tasarımlar ve model çalışmaları ilede tamamlanabilmektedir.


www.toptanmont.com sitemizden siparişini verdiğiniz ürünler stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içersinde sizlere ulaştırılmaktadır. Yine Haftalık 8000 adet Çocuk Montu imalatı ile sizlere kendimizi daha yakın hissediyoruz. ; en uygun fiyata daha çok yardıma muhtaç çocuk giydirebilirsiniz. Çocuk montu imalatımız Türkiye şartları düşünülerek kumaşından dikimine kadar kendi öz sermayemiz ve işçilerimiz tarafından hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Hiç bir şekilde ithal malzeme ve işçilik kullanılmamaktadır. www. Toptanmont.com olarak Edirne'den Hakkari'ye kadar çocuk montu gönderimini sağlamaktayız. Bizi seçtiğiniz için Teşekkürle

Sitemiz : www.toptanmont.com
Ürünlerimizi daha detaylı bir şekilde incelemek için , Aşşağıdaki online satış butonuna tıklayınız.

Online Satış Sitemiz www.nettedir.com